Gdańsk jest najpiekniejszy jesienią


Jak tam Wasze plany na listopadowy długi weekend? Mam dla Was propozycję – wybierzcie się na wycieczkę do Gdańska. Trójmiasto najpiękniej zwiedzać jesienią!


W Gdańsku jest bardzo dużo drzew, które o tej porze roku zachwycają kolorami. Nie ma już tylu turystów, a wiatr przynosi ze sobą zapach morza. Słoneczne dni warto spędzić na spacerze, a w razie niepogody można schronić się w przytulnej knajpce lub interesującym muzeum. Jest fantastycznie i nie bez powodu to właśnie Trójmiasto wybrałam jako miejsce zamieszkania. No ale co tu dużo gadać, niech zdjęcia Was skuszą!Na Głównym Mieście jest wiele pięknych miejsc, ale to jest jednym z moich ulubionych. Budynki przy kanale Raduni, w tle Wielki Młyn. 
Polecam spacer po gdańskich Fortach. 
Pada deszcz? Nic nie szkodzi, ulice Głównego Miasta wyglądają atrakcyjnie bez względu na pogodę. 
Szybko robi się ciemno? Gdańsk nocą jest taki romantyczny!

Nudzą Cię popularne miejsca i zgiełk miasta? Wybierz się na spacer do Parku Oliwskiego, na pobliską wieżę widokową na Pachołku lub do lasu.
A na koniec - panorama Gdańska, widziana z Góry Gradowej (otwórz zdjęcie na nowej karcie, aby obejrzeć w powiększeniu:)).  Jeździcie na wycieczki tylko latem czy może planujecie wyjazdy także jesienią?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć! Witaj na moim blogu! Dzielę się tutaj swoimi inspiracjami, kreatywnymi pomysłami, wiedzą na temat kosmetyków oraz sposobami na naukę rysowania i malowania akwarelami. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)