Mój szkicownik z 2016 – sketchbook tour. Kiedy zaczęłam rysować?

  

Z każdym miesiącem coraz bardziej wciągam się w rysowanie i malowanie. Dlatego też będę coraz więcej tutaj pisać na ten temat. Dzisiaj przedstawiam Wam mój szkicownik z 2016 roku i opowiem Wam jak to się stało, że tyle rysuję.


Lubię kota Simona :) 

Kiedyś bardzo lubiłam rysować, ale jakoś w liceum z braku czasu zarzuciłam to hobby na ładne parę lat. Po studiach, gdy miałam trochę więcej wolnego, wróciłam do malowania, ale tylko na paznokciach ;) Jednak na początku 2016 roku, zainspirowana jednak m. in. wyzwaniem „draw all year” Olsikowej, postanowiłam na powrót hobbistycznie zająć się rysunkiem. Wkrótce kupiłam swój pierwszy szkicownik, który to teraz Wam pokazuję.


Takie tam szkice z wydrami :)

Pierwszy raz z Promarkerami, miłość od pierwszego użycia!

I pierwszy obrazek z porządniejszymi akwarelami :)

Ćwiczenia z lekcji na YouTube


W moim szkicowniku:
- randomowe bazgroły
- inspiracje filmami, książkami, dziełami ulubionych ilustratorów
- szkice z lekcji na YouTube
- pierwsze próby z akwarelami
- Promarkery

  

Wszystkie rysunki możecie zobaczyć w filmiku na YouTube.
Zaglądajcie też na mojego Instagrama @paulinaweiher, gdzie regularnie pokazuję swoje obrazki.

 Liczę na to, że zachowując ten szkicownik po jakimś czasie będę mogła zaobserwować swoje postępy w rysowaniu. Pierwszy sukces juz jest - moja ręka już się tak nie trzęsie i pewniej stawiam kreski :D
W ogóle śmieszna sprawa, bo gdy wreszcie skończyłam przygotowywać ten wpis (zajęło mi to "tylko" pół roku, heh;)) to ukończyłam drugi szkicownik i teraz jestem już w 1/4 trzeciego. Nno, to za jakiś czas spodziewajcie się kolejnego wpisu z serii "sketchbook tour" :) 

Macie swoje szkicowniki? :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć! Witaj na moim blogu! Dzielę się tutaj swoimi inspiracjami, kreatywnymi pomysłami, wiedzą na temat kosmetyków oraz sposobami na naukę rysowania i malowania akwarelami. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)